ЦСКА Софія – Зоря: онлайн-відеотрансляція матчу кваліфікації Ліги Європи – як це було

8 серпня 2019 Читать на русском

Зоря розписала виїзну нічию проти ЦСКА Софія у Лізі Європи. Склади та посилання на онлайн-трансляцію матчу – цій новині на "Футбол 24".

Матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи ЦСКА Софія – Зоря стартував о 20:30 за київським часом та завершився результативною нічиєю (1:1). Рахунок на 13-й хвилині відкрив бразильський вінгер Евандро, однак наприкінці першого тайму Хомченовському вдалося заробити пенальті за гру рукою Альбентоси – Юрченко впевнено його реалізував. Телетрансляція проходила на каналі "УНІАН", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Зоря розписала результативну виїзну нічию з ЦСКА Софія у Лізі Європи

Матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи зіграють через тиждень у Запоріжжі

Стартові склади

ЦСКА Софія: Черняускас – Альбентоса, Томас, Занєв – Туріцов, Бікель, Малінов, Жефферсон – Родрігеш, Сов, Евандро

Запасні: Бузатто, Кері, Вотт, Соломон-Отабор, Фаббріні, Антов, Галабов

Зоря: Шевченко – Тимчик, Вернидуб, Абу Ханна, Михайліченко – Іванісенія, Хомченовський, Кочергін – Юрченко – Луньов, Будківський

Запасні: Василь, Каменюка, Лєднєв, Кабаєв, Русин, Чеберко, Арвеладзе

ЦСКА Софія – "вбивця чемпіонів" з тріумфатором головного єврокубка на чолі: представлення суперника Зорі в Лізі Європи