Цітаішвілі оформив хет-трик за 19 хвилин і приніс українському тренеру перемогу 6:0

2 жовтня 2023 Читать на русском

Черговий тур чемпіонату Грузії виявився дуже успішним для колишніх представників УПЛ.

Ліга Еровнулі, 28 тур

Шукура – Динамо Батумі – 0:6

Голи: Зарія, 14 (пен.), Цітаішвілі, 22 (пен.), 34, 41, Гудушаурі, 31, Якобсен, 69 (пен.)

Лідер чемпіонату приїхав у гості до безнадійного аутсайдера з дна таблиці. Все було вирішено ще до перерви.

Український тренер відмовився від солідного підвищення зарплати заради клубу, який вибив Ворсклу з єврокубків

Динамо Батумі настріляло супернику 5 голів без відповіді. Три в активі Георгія Цітаішвілі, який орендований з київського Динамо. Лідер зупинився на рахунку 6:0.

Батумі українця Андрія Демченка утримує 10 очок переваги від тбіліського Динамо, у якого один матч в запасі.

"Єзерський – людина слова": юний українець із Чехії пробігає 30 метрів за 4 секунди, зацікавив Вердер і не тільки