"Це відстій": Куртуа вражений поразкою від Франції і не хоче грати матч за "бронзу" Ліги націй

8 жовтня 2021 Читать на русском

Голкіпер збірної Бельгії Тібо Куртуа не бачить сенсу продовжувати виступи в Лізі націй після поразки від Франції (2:3) у півфіналі.

"Ми грали добре в першому таймі, особливо вдавалося володіння м'ячем. У другому таймі вони почали пресингувати трохи вище, а ми втратили спокій при роботі з м'ячем. Ми подарували їм прості голи. Це відстій.

Бельгія – Франція – 2:3 – відео голів та огляд матчу

Я не бачив повторів пропущених голів, але в першому цілком природно, що гравці такого класу здатні розібратися в штрафному майданчику. А в другому випадку нам не пощастило з пенальті. Ми знали, що 2:0 з Францією може не вистачити, тому у нас немає відчуття надмірної розчарованості.

Матч проти Італії безглуздий. У третьому місці Ліги націй немає жодного сенсу. Я не розумію, навіщо проводити цей матч", – заявив Куртуа в коментарі RTL.

Бельгія – Франція: дворова битва з п'ятьма голами, тріумф Мбаппе та сумнівні перспективи "Ле Бльо" у фіналі Ліги націй