"Це був чудовий виступ гравця збірної України, з родзинкою", – Liverpool Echo про дебют Миколенка за Евертон

10 січня 2022 Читать на русском

Британське видання розсипалось у компліментах Віталію Миколенку за матч 1/32 фіналу Кубка Англії проти Халл Сіті (3:2).

"Це був чудовий виступ гравця збірної України. Родзинкою його виступу, безумовно, став важливий порятунок на лінії воріт у першому таймі, коли рахунок на той момент був 2:1.

Миколенко став найгіршим гравцем Евертона за версією Instat

Очевидно, що Миколенку знадобиться час, щоб адаптуватися до нового оточення. Він все ще молодий гравець, переїхав у нову країну і нову систему з Евертоном, і Бенітес має рацію, намагаючись послабити тиск на нового гравця будь-яким можливим способом.

Це був важливий перший крок для Миколенка, і, сподіваюся, він зможе розвинути його найближчими тижнями та місяцями", – написав репортер Liverpool Echo Адам Джонс.

Нагадаємо, Евертон придбав Миколенка у Динамо за близько 23 млн євро. У дебютному матчі проти Халл Сіті українець провів 120 хвилин та отримав схвальні відгуки від головного тренера та прес-служби Евертона.

"Ви сліпі у своїй різкій критиці": Миколенко викликав бурю дебютом за Евертон – Англія гуде про успіх і... провал