"Це була жахлива ситуація, справжній шок": Клопп – про травму Патрісіу

16 березня 2021 Читать на русском

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував перемогу у матчі проти Вулверхемптона (1:0), який був затьмарений моторошною травмою голкіпера "вовків" Руя Патрісіу.

"Це була жахлива ситуація. Я розмовляв з представниками Вулвз, вони позитивно налаштовані. Це був справжній шок.

Голкіпер Вулверхемптона Патрісіу отримав моторошну травму голови – матч АПЛ перервали на 15 хвилин

Щодо гри – важливий результат. Це був великий бій. Якщо ми можемо отримати три "брудних" очки, мене це влаштовує. У нас були не дуже хороші моменти, коли ми повинні були діяти краще. У захисті гра дійсно хороша. Мені не сподобався старт, коли ми були недостатньо активні. Втім, у нас є багато хороших новин, але головна – здобуті три очки. Ми хочемо вступити в міжнародну перерву з позитивним настроєм, і він у нас є", – цитує Клоппа ВВС.

Нагадаємо, у кінцівці зустрічі Патрісіу отримав травму голови внаслідок зіткнення з партнером Конором Коуді. Португальця довго повертали до тями, тому матч тривав аж 108 хвилин.

Ліверпуль втримав перемогу над Вулверхемптоном і наблизився до топ-4 АПЛ – "вовків" розстріляв колишній член зграї