Трубін прокоментував божевільний камбек у лісабонському дербі: "Ось що означає Бенфіка"

13 листопада 2023 Читать на русском

Український голкіпер "орлів" Анатолій Трубін поділився емоціями від перемоги над Спортінгом (2:1) у матчі 11-го туру чемпіонату Португалії.

"Ось що означає Бенфіка – вірити до останньої секунди та працювати до кінця.

Трубін розкішними сейвами допоміг Бенфіці вибратися в лідери – "орли" в драматичному матчі оформили камбек на 90+7

Ця перемога – найкраще перед перервою для роботи в збірних. Радий пережити ці неймовірні емоції разом з командою та вболівальниками", – написав Трубін на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Нагадаємо, у лісабонському дербі Бенфіка на своєму полі пропустила від Спортінга наприкінці першого тайму, і зуміла вирвати перемогу лише у доданий час, забивши на 94-й і 97-й хвилинах. Перемога дозволила "орлам" обійти конкурента на вершині турнірної таблиці Прімейра-ліги.

Зінченко забив гол і провів суперматч, ставши найкращим – Арсенал переміг Бернлі й наздогнав Ман Сіті на вершині АПЛ