Тріумфальний камбек Холанда і гол грудьми у відеоогляді матчу Вольфсбург – Борусія Д – 1:3

27 листопада 2021 Читать на русском

Дортмундська Борусія здолала Вольфсбург у матчі 13-го туру Бундесліги. Дивіться відео голів та огляд поєдинку.

Дортмундці примудрились пропустити вже на 2-й хвилині. Баку жорстко прострілив у воротарський майданчик, а Вегхорст грудьми переправив м'яч у ворота. Борусія відігралась завдяки пенальті. Ройса підчепили, і Джан чітко виконав вирок.

Гольове повернення Холанда, триллер Хоффенхайма і Гройтер Фюрта, несподіване фіаско Фрайбурга – Бундесліга запалює

По перерві забивали лише "джмелі". Відзначилися літній новачок Мален і Холанд, який пропустив понад місяць через травму. Норвежцю вистачило 20 хвилин, щоб оформити гол та остаточно поховати надії Вольфсбурга на очки.