Тріпп'єр: Тоттенхем все ще сподівається виграти Лігу чемпіонів

1 травня 2019 Читать на русском

Захисник Тоттенхема Кіран Тріпп'єр прокоментував поразку від Аякса в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

"Нам було важко в перші 20-25 хвилин. Нам не вдалося зупинити суперника так, як хотілося б, з пресингом, який ми демонструємо в кожній грі.

Тоттенхем – Аякс – 0:1 – відео гола та огляд матчу

Думаю, ми пізніше увійшли в гру і продовжували тиснути. Ми доклали всіх зусиль, щоб зрівняти рахунок у другому таймі.

Рахунок всього 1:0, наступного тижня ми вирушимо до них і, сподіваюся, покажемо там хороший футбол.

Кейн і Сон, безумовно, є нашими ключовими гравцями, враховуючи їх атакувальні таланти – Сон відкривається, Харрі забиває. Але ми в команді завжди впевнені в тих, хто виходить на поле.

Тоттенхем – Аякс: атака аяксидів вражає і розчаровує одночасно, фантастична оборона гостей та банальщина від "шпор"

Льоренте забивав найважливіші м'ячі, Лукас Моура грає чудово, а Сон повернеться до наступної гри, тому ми вийдемо і покажемо все, на що здатні.

Звичайно, ми як і раніше віримо, що можемо виграти Лігу чемпіонів, у команді є надія.

Наступної середи втрачати нам буде нічого, ми постараємося забити стільки ж, скільки забили Манчестер Сіті. Все може трапитись", – цитує Тріпп'єра BBC Sport.