Трилер із елементами комедії у відеоогляді матчу Ньюкасл – Вест Хем – 3:2

17 квітня 2021 Читать на русском

У рамках 32-го туру англійської Прем'єр-ліги Ньюкасл переграв лондонський Вест Хем на власному полі. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Гості зі столиці отримали подвійний удар на 36-й хвилині: після помилки в центрі поля на побачення з кіпером утік Сен-Максімен, але вирішальним стало намагання Ісси Діопа завадити забити зірці "сорок" – оборонець загубився у власних ногах, дезорієнтував Фабіанскі та оформив автогол. А за фол у центрі поля другу жовту ще й отримав Крейг Доусон.

Норвіч офіційно оформив повернення в АПЛ – "канарки" можуть не виходити на поле завдяки подарункам двох суперників

За п'ять хвилин естафету помилок підхопив польський воротар "молотків", випустивши м'яч після подачі кутового на ногу Жоелінтону – 2:0. Втім, Вест Хем знайшов у собі сили відігратися у другому таймі. Спочатку Діоп головою замкнув навіс Боуена з правого флангу. А на 80-й Джессі Лінгард впевнено реалізував пенальті за гру рукою. Але Ньюкасл врятував джокер. Джо Віллок лише вийшов на заміну й за хвилину перетворив у ефектний гол подачу Рітчі від лівого краю.