Три пенальті, вилучення і голи на будь-який смак: відеоогляд матчу Айнтрахт – Байєр – 5:1

16 жовтня 2022 Читать на русском

Айнтрахт Франкфурт без особливих проблем розгромив Байєр у 10-му турі Бундесліги. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Перший тайм був доволі нецікавим порівняно з другим. Уболівальники побачили кілька атак та два пенальті. Коло-Муані не зумів переграти Градецкі, але кіпер вийшов за лінію воріт до удару, тож арбітр попросив перебити. До позначки підійшов Камада та впевнено забив.

Хабі Алонсо знову зазнав приниження з Байєром, чергова капітуляція Ордеця, Вердер поступився Майнцу

По перерві Інкап'є зрівняв ситуацію на табло й заробив дві жовтих, залишивши "фармацевтів" у меншості. Айнтрахт влаштував шоу: Коло-Муані замкнув простріл з флангу, Ліндстрем розкішним черпачком перекинув кіпера, Камада вдруге реалізував пенальті, а Аларіо вразив напівпорожні ворота.

5:1 – підопічні Олівера Гласнера перемогли й піднялись на 4 сходинку з 17 заліковими балами. Байєр, маючи в активі 8 очків, залишився у зоні вильоту.