"Три очки – це добре, але для мене людина важливіша": Регілон – про моторошну зупинку матчу та звернення до арбітра

17 жовтня 2021 Читать на русском

Оборонець Тоттенхема Серхіо Регілон розповів про жахливий епізод на трибунах, свідком якого він став у матчі проти Ньюкасла (3:2).

"Три очки – це добре, але для мене людина важливіша. Мені сказали, що з ним все гаразд, він у стабільному стані. Я побачив, як уболівальники розмахують руками, помітив лежачу людину, зрозумів, що щось не так.

Ньюкасл – Тоттенхем: поєдинок АПЛ був перерваний – втрутилась медична бригада з дефібрилятором

Я подивився на суддю, і він зупинив матч. Думаю, що зараз все гаразд. Це було дуже дивно. Я бачив людину, що лежала, я нервував, тому що не хотів бачити це", – заявив Регілон в коментарі BBC Sport.

Нагадаємо, наприкінці першого тайму поєдинок 8-го туру був призупинений, адже вболівальнику стало погано. Медики стабілізували його стан, після чого відправили у лікарню. Повідомлялось, що життю глядача вже нічого не загрожує.

Вест Хем мінімально обіграв Евертон, Тоттенхем завдяки першим результативним діям Кейна в АПЛ переграв Ньюкасл