Травма Каргбо: Калітвінцев повідомив неприємні новини про стан здоров'я легіонера Олімпіка

28 квітня 2021 Читать на русском

Легіонер донецького клубу Ібрагім Каргбо зазнав пошкодження в матчі проти Зорі (2:1). Проливати світло на серйозність травми довелось Юрію Калітвінцеву.

21-річний бельгієць, який виступає за Олімпік на правах оренди з Динамо, травмувався у першому таймі поєдинку після зіткнення із голкіпером Зорі Ніколою Васілем. Каргбо покидав поле на ношах.

Скандальне рішення арбітра, жахлива травма і сенсація у відеоогляді матчу Олімпік – Зоря – 2:1

Вже після матчу наставник донеччан Юрій Калітвінцев поділився інформацією щодо пошкодження Ібрагіма. За його словами, у форварда зламані мала і велика гомілкові кістки лівої ноги. Гравця у кареті швидкої допомоги повезли з Чернігова до Києва.

До слова, Ібрагім Каргбо провів у поточному сезоні 21 матч, у яких відзначився 3 голами. Його орендна угода з Олімпіком розрахована до червня цього року.

Олімпік здобув скандальну перемогу над Зорею, перервавши 11-матчеву безвиграшну серію