"Тоттенхем" розгромив "Фулхем" завдяки хет-трику Кейна та пробився у чвертьфінал Кубка Англії

19 лютого 2017 Читать на русском

"Тоттенхем" впевнено переміг "Фулхем" у лондонському дербі в рамках 1/8 Кубка Англії та пробився у наступну стадію турніру.

У першому таймі гості повністю переграли свого опонента, створивши безліч нагод, однак забити зміг лише Харрі Кейн після пасу Еріксена. Вже після перерви той же Крістіан Еріксен знову класною передачею знайшов Кейна, який впевнено зіграв у завершальній стадії атаки та збільшив перевагу "шпор". А в середині другого тайму англійський форвард знову вразив ворота суперника після пасу Деле Аллі. Цікаво, що гравці обох команд не отримали жодної жовтої картки в матчі.

Отож впевнена перемога "Тоттенхема" з рахунком 3:0, "шпори" пробилися у чвертьфінал турніру.

Англія. Кубок, 1/8 фіналу

"Фулхем" – "Тоттенхем" – 0:3

Голи: Кейн, 16, 51, 73.

"Лінкольн" з 5-ї ліги вийшов у чвертьфінал Кубка Англії, перегравши третю найкращу домашню команду АПЛ