Тоттенхем офіційно підтвердив відхід зіркового бразильця, який виводив "шпор" у фінал Ліги чемпіонів

18 травня 2023 Читать на русском

Півзахиснику Тоттенхема Лукасу Моурі доведеться шукати новий клуб.

На своєму офіційному сайті "шпори" оголосили, що бразилець покине клуб після закінчення контракту цього літа.

Нагельсманн втратив шанси очолити Тоттенхем – "шпори" обирають з п'яти кандидатів, до яких потрапив Де Дзербі

Лукас Моура приєднався до Тоттенхема у 2018 році. У складі "шпор" він зіграв 219 матчів. В активі півзахисника 38 голів та 27 результативних передач. Моура вписав своє ім'я в історію Тоттенхема, оформивши хет-трик у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів проти Аякса (2:3) у 2019 році. Лукасу вдалось за тайм забити три голи й дивом вивести лондонців у фіналу турніру, де вони поступились Ліверпулю (0:2).

В поточному сезоні бразилець провів на полі 661 хвилину. Моура відзначився трьома голами.

Ман Сіті розбив Евертон у дивному матчі АПЛ – туга за Миколенком, 4+2 неочікуваного героя з шедевром туру на прощання