Тоттенхем – Манчестер Сіті – 2:0 – відео голів та огляд матчу

21 листопада 2020 Читать на русском

У рамках 9-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Тоттенхем переграв Манчестер Сіті. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших миттєвостей поєдинку.

Робочим ігровий план Жозе Моурінью зробив швидкий м'яч "шпор". Уже на 5-й хвилині Ндомбеле класно розвернувся у центрі поля і пасом вивів на ударну позицію Сон Хин Міна, а кореєць пробив Едерсона в ближньому бою.

Ньюкасл – Челсі – 0:2 – відео голів та огляд матчу

Далі Тоттенхем свідомо віддав ініціативу Сіті, але вчасно реагував на загострення від атакувальної ланки гостей. А коли оборона давала збій, то партнерів виручав кіпер лондонців Льоріс. "Містяни" зуміли забити до перерви зусиллями Ляпорта, проте арбітр скасував гол через гру рукою.

У другому таймі "шпори" ще раз використали вільні зони в редутах Ман Сіті. На 65-й хвилині Кейн помітив ривок Ло Чельсо до вільної зони, розрізав оборону пасом на аргентинця, а Джованні спокійно пробив у дальній кут – 2:0!

Тоттенхем переміг Манчестер Сіті та очолив АПЛ – фірмовий "автобус" Моурінью зупинив беззубу атаку Гвардіоли