Топ-суперники для Ліверпуля і Манчестер Сіті, Челсі пощастило – результати жеребкування чвертьфіналів Кубка Англії

29 лютого 08:55 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Лише вісім команд досі продовжують боротьбу в Кубку Англії 2023/24. Відбулося жеребкування 1/4 фіналу.

Напередодні відбулися останні матчі п'ятого раунду Кубка Англії, а після них FA провела жеребкування, визначивши чвертьфінальні пари.

Кубок Англії: Де Дзербі вилетів, Клопп успішно провів ротацію, Манчестер Юнайтед уникнув додаткового часу

Порівняно пощастило Челсі. Команда Михайла Мудрика, яка пройшла Лідс, далі зіграє зі ще одним лідером Чемпіоншипа – Лестером. Вулверхемптону також дістався суперник із другого дивізіону, "вовки" зіграють проти Ковентрі.

Інші дві пари заслуговують топ-вивіски. Передусім йдеться про дербі між Манчестер Юнайтед і Ліверпулем. Інший манчестерський гранд зіграє проти Ньюкасла. Базові дати для чвертьфіналів Кубка Англії – 16-17 березня.

Мудрик забив у Кубку Англії, виправдавши експеримент Почеттіно – Челсі вирвав важку перемогу над Лідсом