Точний Герреро і активний Мічін: відео голів і огляд матчу Зоря – Брейдаблік в Лізі конференцій

15 грудня 2023 Читать на русском

Луганська Зоря розгромила Брейдаблік в матчі шостого туру групового етапу Ліги конференцій. Дивіться огляд матчу на сайті Футбол 24.

Зоря активніше розпочала поєдинок. Луганці вийшли вперед вже на другій хвилині матчу: "мужики" скористались "обрізкою" суперника на власній половині поля – Едуардо Герреро вразив ворота ісландців, "прошивши" голкіпера. Брейдаблік мав шанс відразу відіграти пропущений м'яч, але Зорю врятував Сапутін. А от підопічні Юрія Коваля забили вдруге – автоголом відзначився Дамір Муміновіч. А вже на 19 хвилині матчу Петар Мічін зробив рахунок розгромним – 3:0. Так перший тайм і дограли.

Зоря завершила виступи в Лізі конференцій рекордною перемогою в єврокубках – очки для України і кінець жахливої серії

Друга половина гри проходила значно спокійніше. На екваторі другого тайму небезпечно пробивав Мічін, але голкіпер відвів загрозу. Хороший удар завдавав і Нагнойний, але воротар ісландців впорався з пострілом. А на 76 хвилині розгром Брейдабліка довершив Ігор Горбач.