Тете після рятівного гола у Загребі: Це найдраматичніший матч у моїй кар’єрі

7 листопада 2019 Читать на русском

Бразильський форвард донецького Шахтаря Тете поділився емоціями після вирішального гола у ворота загребського Динамо у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів.

"Я дякую Богові за цей гол. Наша команда дуже добре себе показувала, навіть у найскладніші моменти, і в підсумку вдалося добитися нічиєї.

Динамо Загреб – Шахтар: Марлос отримав першу червону картку за "гірників" – відео епізоду

Чому саме я наважився пробити пенальті? Був упевнений в собі. Відчував, що можу забити, і, слава Богу, мені це вдалося. Поза всякими сумнівами, це найдраматичніший і найемоційніший поєдинок у моїй кар'єрі. Ліга чемпіонів і матч з таким напруженням... Я дуже щасливий!", – цитує Тете офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів між Динамо Загреб та Шахтарем була зафіксована бойова нічия 3:3. Забивши першими на 13-й хвилині "гірники" на 90-й хвилині поступались супернику 1:3. Вже у доданий час зусиллями Мораєса і Тете дончанам вдалось встановити "статус кво". До слова, Тете відзначився з пенальті на 98-й хвилині.

Шахтар феєрично вирвав нічию у Динамо З і зберіг шанси на плей-офф ЛЧ – велика проблема та неочевидний герой "гірників"