Тете фірмовим голом приніс перемогу в першому ж матчі за Ліон

3 квітня 2022 Читать на русском

Новачок Ліона Тете вже приносить дивіденди французькому клубові після свого переходу. Бразилець Шахтаря допоміг "ткачам" вирвати перемогу над Анже у 30-му турі.

Чемпіонат Франції 2021/22, 30-й тур

Ліон – Анже – 3:2

Голи: М. Дембеле, 26, 52, Тете, 80 – Перейра Лаже, 50, Буфаль, 59

Ліон вийшов вперед у першому таймі завдяки голу Мусси Дембеле, а у другій половині команди влаштували справжню перестрілку. На 50 хвилині Лаже зрівняв рахунок, а вже на 59 хвилині рахунок став 2:2 – на дубль Дембеле своїм м'ячем відповів Буфаль.

Тете офіційно перейшов з Шахтаря у Ліон

Тете вийшов на поле на 78 хвилині та майже одразу приніс перемогу. Бразилець після пасу від Густо ударом "з точки в точку" пробив у дальній кут. Цей гол став останнім у зустрічі, тож саме гравець Шахтаря, який виступає у Франції на правах оренди, став героєм.

Нагадаємо, Тете перейшов у донецький клуб взимку 2019 року. Відтоді бразилець зіграв за "гірників" 108 матчів, у яких забив 31 м'яч. За три роки в Україні футболіст виграв національний Кубок та двічі ставав чемпіоном.

Росія напала на Україну: жорстокі вбивства футболіста і тренера, перший суперник Динамо (LIVE)