Тен Хаг вказав босам Манчестер Юнайтед на трансферний провал вартістю 55 мільйонів

9 вересня 2022 Читать на русском

Головний тренер "червоних дияволів" Ерік Тен Хаг не словом, а ділом натякнув керівникам клубу щодо перспектив Арона Ван-Біссаки.

Напередодні МЮ на Олд Траффорд поступився Реал Сосьєдаду з мінімальним рахунком. Очікувалось, що зі старту на правому фланзі оборони вийде Ван-Біссака, але наставник вирішив випустити свого улюбленця Діогу Далота.

Манчестер Юнайтед – Реал Сосьєдад – 0:1 – відео скасованого гола Роналду та огляд матчу

По перерві Тен Хаг ухвалив рішення дати португальцеві відпочити. Здавалось, що Арон, єдиний номінальний правий оборонець у запасі, от-от повинен з'явитись й отримати свій шанс, але нідерландський фахівець показово залишив його на лавці для запасних, інформує Mirror. На поле ж вийшов Лісандро Мартінес, а на фланг змістився Віктор Лінделеф.

Нагадаємо, Арона Ван-Біссаку МЮ придбав у 2019-му в Крістал Пелас за 55 млн євро. Цього сезону англієць провів на полі лише 4 хвилини у матчі проти Ліверпуля, попередня кампанія була більш вдалою для Арона – 26 поєдинків.

Ліга Європи: Роналду не врятував МЮ від поразки, Коваль асистом дав початок розгромній перемозі Шерифа – усі результати