Тайсон переможним голом дебютував за дубль Шахтаря – антигероєм зустрічі став молодий кіпер Ворскли

3 квітня 2021 Читать на русском

Шахтар U-21 переграв однолітків із Полтави у 20-му турі. У поєдинку взяв участь Тайсон, якого перевели в дубль.

Чемпіонат України U-21, 20-й тур

Шахтар – Ворскла – 2:1

Голи: Чирук, 2, Тайсон, 58 – Кравчук, 19

Вилучення: Опанасенко, 72 (Ворскла)

Поєдинок молодіжних складів донеччан та полтавців привернув увагу появою у стартовому складі Тайсона, для якого це перший матч після переведення в дубль через скандальну поведінку у матчі-відповіді з Ромою.

Шахтар не готовий відпустити Тайсона достроково, – Денисов

Протистояння розпочалося з помилки 17-річного Павла Ісенка, який вибив на суперника. Приходько підібрав м'яч та асистував Чируку, який і відкрив лік голам у зустрічі. Ворскла не розгубилась та ще до перерви зрівняла рахунок – Кравчук втік від оборонців та пробив у протихід Турбаєвському.

Тайсон, який мав кілька моментів у першій 45-хвилинці, розкрився у другому таймі – роздавав паси та й забив сам. Капінус віддав передачу у центр, а бразилець в один дотик прошив Ісенка майже по центру. На 70 хвилині замість Тайсона на полі з'явився Микитишин, а сам поєдинок завершився перемогою "гірників" 2:1.

Шахтар U-21 наразі випереджає Динамо U-21 на вершині турнірної таблиці на 4 пункти, але кияни ще сьогодні грають з Олександрією та мають одну зустріч у запасі.

У Шахтарі він бунтував задовго до Тайсона: призовий кросворд від головного редактора