Тащи дебютував у Кей-лізі – українець допоміг Пхохан Стілерс врятувати нічию у матчі проти лідера

13 березня 2021 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Екс-форвард молодіжної збірної України Борис Тащи відкрив нову сторінку у своїй біографії.

Південна Корея, Кей-ліга, 4-й тур

Пхохан Стілерс – Ульсан Хьонде – 1:1

Голи: Мін-Куй, 74 – Кім, 23

Тащи офіційно приєднався до корейського гранда

Український форвард Борис Тащи офіційно дебютував за свій новий клуб. У матчі проти лідера південнокорейської Кей-ліги його Пхохан Стілерс поступався після першого тайму 0:1. Наш легіонер з'явився на полі на 53-й хвилині і допоміг команді відвоювати нічию.

Нагадаємо, 27-річний нападник перейшов у корейський клуб на початку березня. Його останньою командою був німецький Санкт-Паулі. Українець також встиг пограти за німецькі Дуйсбург і Штутгарт, чеську Збройовку, московське Динамо та українські Говерлу і Чорноморець.

Наші за кордоном: Яремчук та Безус організували переможний гол, дебютний шедевр Соболя і самостріл Качараби