Суркіс: Відставку Хацкевича поки не обговорюємо

17 березня 2019 Читать на русском

Президент Динамо Ігор Суркіс дав зрозуміти, що питання можливої відставки головного тренера команди Олександра Хацкевича поки не є актуальним.

Нагадаємо, минулого четверга Динамо вилетіло з Ліги Європи, без шансів поступившись Челсі (0:8 за підсумками двох матчів). Втім, це не спонукало Ігоря Суркіса задуматись про відставку Олександра Хацкевича.

Динамо – Челсі: 141 хвилина на удар, історичне побиття немовлят, або Коли граєш у футбол менше, ніж пропускаєш голів

"Я поки не обговорюю цей момент тому, що Хацкевич працює, і я сподіваюся, що як гравці, так і тренери зроблять висновки з поразки від Челсі.

Чи була розмова з Хацкевичем після вильоту з Ліги Європи? Я не розмовляв з ним. Зараз буде перерва на матчі збірних - будемо розмовляти", - сказав Суркіс журналістам після матчу Динамо з Олімпіком.