Суарес перервав свою вражаючу серію без голів на виїзді у Лізі чемпіонів – вона тривала 6 років

29 вересня 2021 Читать на русском

Нападник Атлетіко Луїс Суарес вирвав перемогу для "матрацників" та водночас забив вкрай важливий для себе гол.

Уругваєць реалізував пенальті у ворота Мілана на 7 компенсованій хвилині матчу, принісши перемогу Атлетіко.

Перший гол Грізманна після повернення та прикра поразка "россонері" у відеоогляді матчу Мілан – Атлетіко – 1:2

Журналіст Педро Мартін у своєму твіттері повідомив, що цей гол перервав 6-річну серію Суареса без забитих м'ячів у виїзних поєдинках Ліги чемпіонів. Востаннє форвард забивав на виїзді у вересні 2015 року у ворота Роми, коли виступав за Барселону.

До слова, Луїс провів 9 матчів у складі Атлетіко в цьому сезоні в усіх турнірах, записавши до свого активу 4 голи.

Ліга чемпіонів: Атлетіко вирвав перемогу над Міланом, Ліверпуль принизив Порту, Брюгге з Соболем здолав РБ Лейпциг