Страшний сон Луческу: турецький арбітр завершив матч, не давши дограти 4 хвилини

6 листопада 2021 Читать на русском

Сюрреалістична ситуація трапилася у поєдинку турецької Суперліги.

Головний арбітр матчу Газіантеп – Касимпаша (2:0) Халіс Озках'я, вочевидь, найближчим часом не судитиме ігри через свої курйозні помилки.

"Ти знущаєшся? Клоун": штаб Луческу жорстко розкритикував арбітра матчу з Маріуполем

Рефері компенсував до основного часу зустрічі аж 9 хвилин, але несподівано дав фінальний свисток на 90+5-й. Цікаво, що ніхто не протестував. Однак вже через 10 хвилин горе-арбітр змусив гравців повернутися із роздягалень і таки дограти матч до фактичного завершення.

Цікаво, що нещодавно подібний інцидент трапився і в чемпіонаті України. Віталій Романов, який обслуговував матч Маріуполь – Динамо (2:3), дав фінальний свисток на 10 секунд раніше. Це дуже розлютило тренерський штаб Динамо на чолі з Мірчею Луческу, адже кияни мали шанс вибігти у перспективну атаку і забити ще один м'яч.

"Якби знав, де впаду, то собі підстелив би": Назарій Русин – про Луческу, жахливий час у Легії і конкуренцію з Довбиком