"Соромно так віддавати гру": де Лігт розчарований програшем Баварії від Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів

12 квітня 2023 Читать на русском

Захисник Баварії Маттейс де Лігт висловився щодо матчу проти Манчестер Сіті в рамках 1/4 Ліги чемпіонів.

"Манчестер Сіті мав шанси в першому таймі, але ми теж. Ми грали проти дуже хорошої команди, але у нас теж були моменти, які ми не змогли реалізувати. Манчестер Сіті грали краще за нас. Рахунок 3:0, але вони могли забити 4 або 5 м'ячів. Соромно так віддавати гру.

Тухель – про розгром Баварії від Манчестер Сіті: "Навіть якщо це звучить дивно, це було дуже весело"

Ми повинні залишатися єдиними. Але ми знаємо, що у футболі може бути все. Найголовніше – залишатися єдиними, проаналізувати цей матч і дивитися вперед, тому що попереду ще багато важливих ігор", – цитує захисника мюнхенців L'equipe.

Нагадаємо, що Баварія програла Манчестер Сіті з рахунком 3:0 у першій чвертьфінальній зустрічі Ліги чемпіонів. Матч-відповідь між командами відбудеться в Мюнхені 19 квітня.

Манчестер Сіті розгромив Баварію в 1/4 Ліги чемпіонів – Гвардіола не перемудрував і насмілився добити Тухеля