Сон завдяки хет-трику повторив досягнення Роналду, Сульшера та ще кількох гравців

18 вересня 2022 Читать на русском

Вінгер "шпор" Сон Хин Мін став головним героєм поєдинку 8 туру АПЛ проти Лестера, у якому його команда перемогла з рахунком 6:2.

30-річний кореєць вийшов на заміну на 59 хвилині за рахунку 3:2 й зумів закріпити переможний результат, забивши тричі. Для Сона це був третій хет-трик в АПЛ, стільки ж наразі і в Роналду в англійській еліті. Лідером за хет-триками є Серхіо Агуеро, їх у нього аж 12, повідомляє Squawka.

Сон перервав гольову засуху хет-триком з двома шедеврами – відеоогляд матчу Тоттенхем – Лестер – 6:2

Також Хин Мін став сьомим гравцем в історії АПЛ, який тричі забив після виходу на заміну. Вперше це вдалось нападнику МЮ Уле Гуннару Сульшеру у 1999-му, а пізніше досягнення повторили Джиммі Флойд Хасселбайнк, Роберт Ірншоу, Еммануель Адебайор, Ромелу Лукаку та Стівен Нейсміт.

До поєдинку 8 туру англійської Прем'єр-ліги нинішнього сезону Сон Хин Мін мав у своєму активі лише один асист, який він віддав ще у першому матчі сезону.

Тоттенхем знищив Лестер – Сон оформив хет-трик, "лисиці" програли в 6-му матчі АПЛ поспіль й знову пропустили 5+ голів