Сольдадо підхопив "синдром Пепе" – безглузда жорстокість ледь не зірвала спаринг тріумфатора Ліги Європи

30 липня 2021 Читать на русском

Досвідчений нападник іспанського Леванте Роберто Сольдадо приєднався до символічного клубу ветеранів, які не дають спуску суперникам навіть у контрольних поєдинках.

36-річний форвард відзначився агресивною поведінкою у спарингу проти Вільяреала.

Пепе спровокував побоїще в спарингу з Ромою – Мхітарян перевершив ветерана в неадекватності

У першому таймі Сольдадо розізлив оборонець "Жовтої субмарини" Хорхе Куенка. Вихованець Барси мав нахабство обіграти ветерана. Сольдадо такого 21-річному центрбеку не подарував і прямою ногою заїхав шипами в литковий м'яз Куенки. Арбітр покарав нападника лише жовтою карткою. Вочевидь, через заявлений товариський статус матчу.

До слова, контрольний поєдинок Вільяреала і Леванте завершився внічию 0:0. Сольдадо провів на полі перший тайм.

Навіть Бобан "врізав" копу: як ультрас Динамо Загреб змінили історію Хорватії та підтримують Україну