Соболь взяв участь у товариському матчі Брюгге – чемпіон забив супернику 6 голів

12 липня 2020 Читать на русском

Брюгге розтрощив Мехелен (6:0) у контрольному матчі. Едуард Соболь провів на полі годину.

Товариський матч

Брюгге – Мехелен – 6:0

Голи: Окереке, 19, 54, Баджі, 35, Д'ятта, 45, Опенда, 105, Ванакен, 110 (пен)

Чемпіон Бельгії провів третій спаринг, готуючись до нового сезону. Команда Едуарда Соболя каменя на камені не залишила від Мехелена – 6:0. Товариський матч пройшов у форматі два тайми по 60 хвилин, інформує офіційний сайт Брюгге.

Соболь ризикує втратити шанс на золотий дубль – фінал Кубка Бельгії під загрозою зриву

Захисник збірної України з'явився на полі по перерві за рахунку 4:0 та відіграв годину. У гольових атак лівий латераль участі не брав. Нагадаємо, Брюгге продовжив оренду 25-річного Соболя на сезон 2020/21. Бельгійський клуб має право викупу гравця в Шахтаря за 4 млн євро.

Вест Хем оформив перший виліт в АПЛ завдяки історичному покеру – Ярмоленко з крихтами часу та низьким балом