Соболь результативно посприяв розгрому Кортрейка – Брюгге продовжує йти без поразок

2 листопада 2019 Читать на русском

Брюгге на власному полі без проблем розібрався з Кортрейком (3:0) в рамках 14-го туру чемпіонату Бельгії.

Ліга Жупіле, 14 тур

Брюгге – Кортрейк – 3:0

Голи: Ванакен, 3 (п), 21, Окереке, 69

Соболь заробив пенальті для Брюгге вже на другій хвилині матчу з Кортрейком

Господарі дуже швидко вийшли вперед – це Едуард Соболь заробив пенальті у боротьбі з суперником. Вирок взявся виконувати Ванакен і не схибив. Ще до перерви капітан Брюгге оформив дубль.

У другому таймі "чорно-сині" продовжували володіти перевагою і спромоглися вразити ворота суперника ще раз – відзначився Окереке. Таким чином Брюгге набрав 33 очки і продовжує впевнено утримувати лідерство, досі не зазнавши жодної поразки.

Додамо, що Соболь провів на полі увесь поєдинок. Натомість Андрій Бацула так і залишився на лаві для запасних Кортрейка.

Аталанта бомбить Серію А, але провалюється в ЛЧ – Шахтар і його суперники використали слабке місце команди Маліновського