Словаччина U-21 – Україна U-21 – 3:2 – відео голів та огляд матчу

24 вересня 2022 Читать на русском

Молодіжна збірна України в рамках першого матчу плей-офф кваліфікації відбору до Євро-2023 поступилися одноліткам зі Словаччини. Дивіться відео голів та огляд матчу Словаччина U-21 – Україна U-21.

Команди обмінялися голами з добивань вже у перші 17 хвилин зустрічі. Суслов виправив власну невдачу з пенальті, а В'юнник підчатував відскок після сильного штрафного Судакова і сейву голкіпера.

Україна U-21 програла 1-й матч за вихід на Євро-2023 – партнер Коваленка допоміг Словаччині перестріляти "синьо-жовтих"

Старт другої половини виявився ще божевільнішим, але з негативним підсумком для України. На перших секундах Стрелец скористався грубою помилкою Сироти. Підопічні Ротаня відповіли точним ударом Криськіва з передачі Бондаренка. Остаточний рахунок зафіксував той таки Стрелец на 53-й хвилині. 2:3 – Україна поступається, але 27 вересня матиме шанс відігратися і таки поїхати на молодіжний Євро-2023.