Славія – Барселона: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів – як це було

23 жовтня 2019 Читать на русском

Славія в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів приймала Барселону. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію поєдинку були в цій новині на "Футбол 24".

Матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА Славія – Барселона розпочався о 22:00 за київським часом і завершився важкою перемогою "блаугранас" – 1:2. Рахунок вже на 3-й хвилині відкрив Лео Мессі, однак на початку другого тайму його зрівняв Ян Боржіл. За 7 хвилин по цьому Пітер Олаїнка внаслідок удару Луїса Суареса з гострого кута зрізав м'яч у власні ворота, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

Барселона втримала важку виїзну перемогу над Славією та очолила групу F

Відеотрансляція поєдинку проходила на онлайн-сервісі OLL.TV, текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Славія: Коларж – Цоуфал, Кудела, Говорка, Боржіл – Соучек, Шевчик – Масопуст, Станчу, Зелени – Олайніка

Запасні: Коварж, Голеш, Гушбауер, Тецл, ван Бюрен, Шкода, Фридрих

Барселона: тер Штеген – Семеду, Піке, Лангле, Альба – Артур, Бускетс, де Йонг – Мессі, Суарес, Грізманн

Запасні: Нето, Ракітіч, Тодібо, Дембеле, Відаль, Фірпо, Фаті

Англійська зустріч Зінченка та Маліновського, момент істини для Зідана, битва конкурентів Барселони – фішки 3-го туру ЛЧ