Нелегальні шедеври і фатальний рикошет від капітана у відеоогляді матчу Валенсія – Атлетіко – 0:1

30 серпня 2022 Читать на русском

Атлетіко дотиснув Валенсію у матчі 3 туру Прімери. Дивіться відео гола та огляд зустрічі.

У першому таймі головними дійовими особами стали арбітр Гільєрмо Куадра і його відеопомічник. Вони скасували розкішні голи Морати і Муси з дальної відстані. Потім завдяки повтору пряме вилучення захисника Валенсії Тьєррі "пом'якшили" до жовтої картки.

Атлетіко переміг Валенсію завдяки вдалій заміні Сімеоне, Атлетік розгромив Кадіс і повторив історичне досягнення

Єдиного гола дочекалися на 66-й хвилині, коли на полі з'явився Грізманн. Француз пробив з лінії карного майданчика, а рикошет від капітана "кажанів" Солера не залишив шансів голкіперу – 1:0 на користь Атлетіко.