Скандал у Кубку Італії – Конте показав середній палець президенту Ювентуса, а той відповів брутальною лайкою

10 лютого 2021 Читать на русском

Поточний розіграш Кубка Італії запам'ятається численними скандалами та конфліктами між суперниками.

Черговий інцидент трапився у матчі-відповіді півфіналу між Ювентусом та Інтером (0:0), повідомляє Football Italia. Упродовж першого тайму між лавами запасних постійно виникали суперечки, проте арбітр нікого не виганяв.

Вихід Роналду та Ко до фіналу Кубка Італії у відеоогляді матчу Ювентус – Інтер

Додав масла у вогонь Антоніо Конте. Тренер "нерадзуррі" йшов на перерву і нишком показав середній палець у бік трибун, де сидів президент Ювентуса Андреа Аньєллі. Імовірно, саме йому був адресований непристойний жест.

Аньєллі відігрався після фінального свистка, який зафіксував вихід Ювентуса у фінал. Президент туринського клубу голосно закричав у бік лави запасних суперника: "Тепер іди на*уй і стули пельку, му*ак".

Ювентус – Інтер: чергова ганьба Конте, заслуженість виходу Пірло у фінал Кубка і сильний матч Роналду