СК Дніпро-1 впевнено розібрався з Олімпіком у дебютному матчі в УПЛ – гольова феєрія динамівців

31 липня 2019 Читать на русском

Олімпік не знайшов достатньо аргументів у протистоянні з СК Дніпро-1 (0:2) в рамках першого туру УПЛ.

Дніпряни на правах господарів активно розпочали матч і вже на другій хвилині святкували взяття воріт, спрацював динамівський "десант". Владислав Супряга у боротьбі з кількома захисниками суперника зумів віддати передачу на Булецу, якому залишилось розстріляти порожні ворота.

Шахтар у важкому матчі переграв Олександрію – чемпіона врятувала геніальність Тайсона

Одразу через 7 хвилин дніпряни організував другий гол Назаренко прострілив з правого флангу, а Супряга замкнув передачу – 2:0.

До свистка на перерву господарі мали ще кілька нагод відзначитись, але бракувало влучності.

В другому таймі малюнок гри не змінився. Гравці Олімпіка виглядали дуже мляво проти новачка УПЛ та не зуміли скласти достойну конкуренцію супернику.

Цілком заслужена перемога дебютанта УПЛ.

Вони йдуть на прорив: 9 українських талантів, які можуть стати відкриттям нового сезону