Сидорчук ледь не зніс Ярмоленка, кумедно відібравши м'яч в атаці – відео конфузу капітана Динамо на старті УПЛ

30 липня 2023 Читать на русском

Лідери "біло-синіх" – Сергій Сидорчук і Андрій Ярмоленко – показали, що надмірна зарядженість на гру іноді може мати гіркі наслідки.

У першому таймі матчу 1-го туру між Динамо та Минаєм стався курйозний епізод. На 22-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь гостей, Шапаренко пасом з центру знайшов на правому фланзі Андрія Ярмоленка.

Динамо завдяки покаранню Ювентуса позбулось найгіршого сценарію в Лізі конференцій – нової загрози також можна уникнути

Той протягнув м'яч до штрафного майданчика закарпатців і почав фінтами накручувати оборону суперника, готуючись до удару. В якийсь момент на сферу на повній швидкості налетів капітан Динамо Сергій Сидорчук і мало не завалив Ярмоленка. В результаті, момент було змарновано.

До слова, за трохи Владислав Ванат протягом трьох хвилин оформив дубль і вивів киян вперед. Ще через 2 хвилини Денис Попов залишив Динамо у меншості, заробивши червону картку за удар ногою в плече Володимира Одарюка.

Хацкевича зрадили найближчі соратники – ще однієї помилки його репутація не переживе