Сидорчук допоміг Вестерло перервати принизливу серію поразок у чемпіонаті Бельгії

23 вересня 2023 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Український півзахисник Сергій Сидорчук став співавтором нічиєї Вестерло у матчі зі Стандардом (0:0). Читайте звіт про гру на "Футбол 24".

Бельгія, Ліга Жупіле, 8-й тур

Стандард – Вестерло – 0:0

Русин близький до дебюту за Сандерленд – форвард збірної України завершив усі бюрократичні процеси в Англії

У черговому матчі бельгійської першості Вестерло на виїзді розійшовся миром зі Стандардом. Гості майже увесь матч відбивались, але зуміли вистояти і здобути таке необхідне очко. До слова, нічия перервала шестиматчеву серію поразок, хоч і залишила Вестерло на передостанній сходинці турнірної таблиці Ліги Жупіле з двома балами.

У складі гостей вже вдруге поспіль в основі вийшов Сергій Сидорчук, який провів на полі увесь матч. Український півзахисник за свою гру заробив міцні 7,1 бала. Наш співвітчизник зробив 52 дотики до м'яча, віддав 1 ключовий пас, здійснив 1 вдалий дриблінг, виграв 7 дуелей з 10 у боротьбі за позицію, виграв свою повітряну дуель, 13 разів втрачав м'яч та 6 разів відбирав його, один раз заліз у офсайд, а точність його передач становила 70%.

Маліновський отримав крихти часу – Дженоа програла головній сенсації сезону, годину граючи в меншості