Швейцарія вирвала пряму путівку на ЧС-2022 – відеоогляд розгрому Болгарії

16 листопада 2021 Читать на русском

Швейцарія без особливих проблем переграла Болгарію (4:0) у 10-му турі кваліфікації на Мундіаль. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на Футбол 24.

"Наті" тотально переважали болгар протягом першого тайму, але забивали лише по перерві. Чудові м'ячі до свого активу записали Окафор, Варгас, Іттен і Фройлер. Суперник же майже нічого не створив.

ЧС-2022, відбір: Швейцарія розгромом відібрала в Італії путівку в Катар, Англія з покером Кейна зґвалтувала Сан-Маріно

Швейцарія набрала 18 залікових балів і вийшла на перше місце, випередивши Італію, яка не впоралась з Північною Ірландією (0:0). Відтак, підопічні Мурата Якіна здобули пряму путівку у фінальну частину Мундіалю 2022 року, що відбудеться у Катарі.