Швед голом посприяв виходу Мехелена у наступну стадію Кубка Бельгії – українець відзначився вперше за 2 місяці

26 жовтня 2021 Читать на русском

Нападник Мехелена Мар'ян Швед нарешті перервав свою тривалу "суху" серію.

Кубок Бельгії, 1/16 фіналу

Мехелен – Роял Уніон – 2:1

Голи: Швед, 16, Хайреманс, 64 – Ванзейр, 82

Суперником команди українця став Роял Уніон, який у чемпіонаті сенсаційно йде лідером. Вочевидь, гості вирішили пожертвувати Кубком і не надто пручались вильоту.

Реал оголосив заявку на матч Прімери – погані новини для Луніна

Відкрив рахунок саме Швед. Хайреманс перехопив невдалу передачу кіпера суперників і викотив на вільного вихованця Карпат. Востаннє Мар'ян забивав ще 2 місяці тому у ворота того-таки Роял Уніона. Тоді Мехелен виграв з рахунком 3:1, а цього разу вийшло щось схоже. По перерві Хайреманс додав до асиста гол, знявши усі питання щодо переможця. На 69-й хвилині Шведа замінили, після чого Роял Уніон відвквитав один м'яч, але не більше.

Додамо, що жеребкування наступної стадії Кубка Бельгії відбудеться пізніше. Чинним володарем трофея є Генк.

Коваленко допоміг Спеції втриматися над зоною вильоту – фатальний пенальті на останніх хвилинах позбавив перемоги