Шотландія – Норвегія – 3:3 – відео голів та огляд матчу

20 листопада 2023 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Шотландія та Норвегія влаштували гольову феєрію в завершальному матчі кваліфікації до Євро-2024. Дивіться відео голів та огляд гри на "Футбол 24".

Вже на 3-й хвилині Норвегія вийшла вперед – Доннум класним ударом від стійки застав зненацька Кларка. Шотландія відповіла голом Макгінна з пенальті. До перерви команди ще раз обмінялись голами – тепер на гол Ларсена автоголом відповів Естігор.

Відбір на Євро-2024: Іспанія переграла Грузію, Норвегія врятувала яскраву нічию з Шотландією

У другому таймі вже Шотландія вийшла вперед завдяки голу Армстронга, але під кінець матчу Ельюннуссі встановив остаточний рахунок – 3:3. Таким чином, саме британцям дісталась друга путівка на Євро-2024 для групи A, а от Холанд і Ко не потрапили навіть до плей-офф Ліги націй.