Шоста поспіль ганьба Яремчука і Ко в Лізі Європи у відеоогляді матчу Хоффенхайм – Гент – 4:1

11 грудня 2020 Читать на русском

Хоффенхайм впевнено розгромив Гент (4:1) у матчі 6-го туру групового етапу ЛЄ. Дивіться відео голів та найцікавіших моментів поєдинку на "Футбол 24".

Хоффенхайм знищив Гент, забивши "буйволам" по два м'ячі в обох таймах. Цікаво, що зустріч зі старту розпочинали Безус і Пластун. Для останнього це був перший матч в ЛЄ після чималої перерви – до цього оборонець востаннє з'являвся у поєдинку 22 жовтня. Яремчук вийшов на заміну на 56 хвилині, але результативними діями не відзначився. Натомість його одноклубник Фортуна все ж забив гол престижу.

Ліга Європи: Тоттенхем здолав Антверпен, ЛАСК здійснив камбек після помилки Чеберка, шосте поспіль фіаско Яремчука і Ко

Гент зазнав шостої поспіль поразки в Лізі Європи та з нулем пунктів закономірно фінішував останнім. Цікаво, що "буйволи" пропустили 15 м'ячів, а забили лише чотири. Хоффенхайм вийшов з групи L з першого місця.