Щенсни зазнав ушкодження на розминці перед матчем із Сампдорією – місце у воротах зайняв Перін

29 грудня 2018 Читать на русском

Туринський Ювентус зазнав кадрових втрат за кілька хвилин до початку матчу 19-го туру проти генуезької Сампдорії. Основний кіпер "Старої синьйори" Войцех Щенсни зазнав ушкодження під час розминки.

Поляк повинен був вийти в старті, але не зміг зайняти місце у воротах, повідомляє Football Italia.

Ліверпуль – Арсенал як передноворічний хіт, Зінченко у грі за життя та Роналду проти сенсації сезону: топ-матчі вікенду

За інформацією видання, причиною цього стала м'язова травма. Замість Щенсни ворота Юве захищає голкіпер збірної Італії Маттіа Перін. Для нього це лише 4-й поєдинок у сезоні 2018/19 в рамках Серії А.

Відзначимо, що наразі в поєдинку Ювентус – Сампдорія триває другий тайм. Рахунок – 2:1 на користь господарів. Дубль оформив Кріштіану Роналду.