Шевчук: Гравці Олімпіка повинні доводити, що заслуговують на місце у складі

29 жовтня 2018 Читать на русском

Головний тренер Олімпіка В'ячеслав Шевчук поділився враженнями після матчу 13-го туру УПЛ проти Ворскли.

"Перший тайм хороший провели, були моменти. В кінці першої половини допустили помилку, повинні були вигравати. За той короткий період, який ми працюємо, вже видно структуру, є розуміння. Повинні були перший тайм вигравати 3:0, а потім контролювати гру.

Ворскла – Олімпік – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Після перерви хотіли підсилити гру, випустили Балашова. Він пропустив кілька днів, вийшов дуже розслабленим. Я сказав хлопцям, що так виходити на гру не можна. Вони повинні задуматися, доводити, що гідній місця у складі, а не просто так вийти, розслаблено, не знати, куди бігти. Він досвідчений гравець, повинен прогресувати. Туго доходить, видно.