Шевчук: Ні Динамо, ні Карпати не заслуговували на перемогу

28 жовтня 2019 Читать на русском

Експерт програми Великий футбол В'ячеслав Шевчук поділився враженнями від матчу 12-го туру Динамо – Карпати.

"Жодна команда не заслуговувала перемогу в матчі. У першому таймі була перевага Динамо. У Карпат був низький блок, вони добре оборонялися і нічого не дали створити. За перший тайм вони двічі перейшли центр поля.

Динамо – Карпати – 1:1 – відео голів та огляд матчу

У другому таймі у Динамо вийшли Бесєдін та Вербіч. Динамо відразу ожило, забило м'яч і створило кілька моментів. Карпати оборонялися. Потім був нещасний випадок, коли Шабанов забив у свої ворота.

І на останніх хвилинах був стовідсотковий момент, коли був вихід один на один у Карпат, де здорово зіграв Бущан. Було перевага Динамо, але в кінці могли виграти Карпати. Тому я і кажу, що ніхто не заслужив перемоги", – зазначив Шевчук в ефірі передачі Великий футбол.

Нагадаємо, Динамо втратило перемогу на останніх хвилинах матчу з Карпатами (1:1).

Динамо – Карпати: Шабанов підносить дари, воротар Шахтаря компенсує втрату очок, суддівський скандал і трохи містики