Шедевральний гол та сумнівне вилучення Ракицького у відеоогляді матчу Рух – Шахтар – 1:1

23 вересня 2023 Читать на русском

Рух відібрав очки у Шахтаря в матчі 8-го туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд гри Рух – Шахтар на "Футбол 24".

Рух міг повести в рахунку на 14 хвилині, але удар Пастуха прийняла на себе поперечка. Небезпечно пробивав Слюбик, але забив Шахтар: Криськів та Судаков класно розіграли між собою, а останній пробив воротаря Руха.

Шахтар не втримав перемогу над Рухом – VAR вигнав Ракицького і скасував два голи львів'ян, рятівний шедевр Слюбика

Ракицький на 21 хвилині залишив "гірників" у меншості. Ярослав зіграв у підкаті проти Квасниці та влучив у м'яч, але далі шипами в'їхав у ногу суперника. Рух одразу після цього навіть забив, але арбітр скасував через офсайд.

"Жовто-чорні" продовжували тиснути і забили на старті другого тайму, але знову з офсайда. Арбітр скасував і гол Криськіва, який теж забив, перебуваючи поза грою. Втім, Рух таки зміг зрівняти рахунок – Слюбик підключився до атаки та запустив гармату в ближню дев'ятку.