Шедевр Гріліша і автогол Хітона у відеоогляді феєричного матчу Манчестер Юнайтед – Астон Вілла

1 грудня 2019 Читать на русском

Манчестер Юнайтед не зміг перемогти Астон Віллу (2:2) у матчі 14 туру АПЛ. Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі на сайті "Футбол 24".

Гості вийшли вперед вже на 11-й хвилині – Джек Гріліш з кута штрафного розкішно закрутив м'яч у дальню дев'ятку. Манчестер Юнайтед знадобилося пів години і трохи фарту, щоб відповісти. Рашфорд головою пробив у стійку, м'яч летів уздовж лінії, однак на його шляху опинився кіпер "вілланів" Том Хітон – автогол.

Бойова нічия МЮ та Астон Вілли, Лестер вирвав перемогу над Евертоном, Арсенал не переграв Норвіч: 14-й тур АПЛ, неділя

По перерві підопічні Сульшера забили другий гол, однак їхня радість тривала недовго. Вже через 2 хвилини Тайрон Мінгс скористався провалом у захисті опонента і встановив остаточний рахунок – 2:2.