Шедевр Депая і неймовірний фарт Морати у відеоогляді матчу Атлетіко – Гранада – 3:1

15 серпня 2023 Читать на русском

Атлетіко Мадрид здолав Гранаду в першому турі Ла Ліги сезону 2023/24. Відеоогляд матчу дивіться на "Футбол24".

Підопічні Сімеоне активно почали матч і вже на старті створили декілька хороших нагод для того, щоб відкрити рахунок, але м'яч вперто не йшов у ворота. Забити мадридці змогли аж наприкінці першої половини гри – після невпевнених дій захисників Гранади точним пострілом відзначився Альваро Мората.

Атлетіко переміг Гранаду в яскравому матчі з шедевром Депая, Алавес мінімально програв Кадісу

У другому таймі Гранада почала грати активніше і змогла зрівняти рахунок – на 62 хвилині іспанський нападник Саму забив м'яч у відповідь. Але вже на 67 хвилині Депай змусив аплодувати стоячи весь стадіон – футболісту вдався шалений удар з-за меж штрафного майданчика. А на 90+8 Маркос Льоренте встановив остаточний рахунок матчу – 3:1 на користь Атлетіко Мадрид.