Шапаренко став найкращим гравцем 3-го туру УПЛ за версією InStat

22 вересня 2020 Читать на русском

Аналітичний ресурс InStat визначив найкориснішого гравця минулого туру чемпіонату України.

Півзахисник київського Динамо Микола Шапаренко отримав найвищу оцінку серед усіх учасників третього туру елітного дивізіону, повідомляє видання Zbirna.com.

Півзахисник Динамо продовжить кар'єру в Європі

Цікаво, що 21-річний динамівець провів у матчі проти Львова всього лише один тайм (вийшовши на заміну після перерви), але саме його дії стали визначальними у перемозі "біло-синіх". Шапаренко зумів відзначитись голом зі штрафного і віддав гольовий пас. До трійки лідерів потрапили також представники Ворскли та Олімпіка.

Рейтинг найкращих футболістів 3-го туру за оцінками InStat виглядає наступним чином:

10. Тайсон (Шахтар) – 297

Нагадаємо, Динамо лише на останніх хвилинах спромоглось вирвати перемогу у Львова (3:1) і після 3-х турів посідає другу сходинку турнірної таблиці УПЛ, набравши 7 очок.

Динамо – Львів: 4 гравці поставили Луческу на межу провалу – привид Шахтаря, Шапаренко робить 2 голи, а суддя дивує