Шалений камбек у відеоогляді матчу Ейбар – Севілья – 3:2

26 вересня 2019 Читать на русском

Шостий тур чемпіонату Іспанії подарував неймовірну перемогу Ейбара у домашньому матчі проти Севільї.

Гості швидко заволоділи ініціативою і вже на 11-й хвилині відкрили рахунок. Хордан з центру поля помітив забігання Окампоса і віддав зручну передачу, останній відірвався від захисників та легко переграв голкіпера – 0:1. Окампос організував і другий гол Севільї – нападник віддав класну передачу вздовж воріт на Олівера Торреса, той уникнув офсайду і розстріляв ворота.

Сельта на останній секунді вирвала нічию з Еспаньйолом, Севілья програла Ейбару: 6-й тур Прімери, матчі четверга

Однак по перерві гра перевернулась з ніг на голову – спочатку Орельяна заробив пенальті й сам його реалізував. За кілька хвилин Педро Леон скористався непорозумінням між захисниками та голкіпером Севільї й зрівняв рахунок. А на 82-й Коте шедевральним ударом зі штрафного й геть вивів господарів уперед – 3:2!

Соларі сподівається очолити топ-клуб попри свій провал в Реалі

Севілья зазнала другої поразки поспіль і опустилася на сьому позицію турнірної таблиці Прімери.