Шалена перестрілка у відеоогляді матчу Реал – Леванте – 3:2

14 вересня 2019 Читать на русском

Реал зміг перервати серію невдач у чемпіонаті Іспанії. Дивіться відео голів та головних моментів матчу Реал – Леванте на сайті "Футбол 24".

Команда Зідана просто розірвала гостей у першому таймі. Справжнім героєм "вершкових" став Карім Бензема, який відзначився своїм третім і четвертим голами у чемпіонаті. До нього приєднався Каземіро, який забезпечив, здавалося, спокійний другий тайм для Реала.

Зідан змінив свою думку щодо Бейла і тепер називає його "гравцем з приголомшливими якостями"

Однак, Леванте все ж зміг нав'язати боротьбу після перерви. Спочатку Борха Майораль, який належить саме Реалу, випередив Рамоса, відгукнувшись на простріл з лівого флангу, і точно пробив повз Куртуа – 3:1. Зідан вирішив дати шанс новачкам – Едену Азару та Едеру Мілітао, однак вони не надто підсилили гру команди.

Більше того, Реал пропустив ще один гол, і фанатам "вершкових" довелося пережити неприємні миттєвості в кінцівці зустрічі. На останніх хвилинах потужний удар Майораля потягнув Куртуа, чим фактично врятував Реал від втрати очок.

Реал ледь не втратив перемогу над Леванте у дебютному матчі Азара – Бензема оформив дубль